Potřebujete poradit?
777 322 837
(Po-Pá: 8:00 - 16:00)

Dotace na montáž solárních termických kolektorů

Co nabízíme?

Vážení zákazníci a přátelé,

v letošní roce, stejně jako v minulém, probíhá další výzva v programu Nová zelená úsporám, ze kterého lze čerpat na výstavbu solárních termických kolektorů. Začínáme shromažďovat seznam potenciálních žadatelů o výstavbu solárních systémů. Naše firma je autorizovaným servisním centrem a montážní firmou několika společností.

Je to jednoduché a bez jakýkoliv háčků. Můžeme rovněž poskytnout několik desítek kontaktů na zákazníky z minulého roku ve Vašem okolí.

Kdo by se chtěl vyhnout administraci projektu, jsme schopni zajistit podání žádosti na klíč za cenu 4000 Kč bez DPH, s tím, že dostáváte záruku, že žádost bude podána po administrativní stránce v pořádku a včas. V opačném případě se částka vrací. Částka 4000 Kč není za zpracování, jedná se pouze o jistinu, že realizaci posléze zadáte naší firmě. V případě uznání žádosti a realizování zakázky naší firmou, se tato částka odečte od koncové faktury za realizaci. V případě, že realizaci neuskutečníte prostřednictvím naší firmy, částka propadá jako úhrada nákladů spojených s realizací a podáním žádosti!

Cenovou kalkulaci na solární systém dostanete předem po osobní návštěvě a konzultaci. Sepíšeme smlouvu, vyplníme formulář, podepíšete dokumenty a my vše vyřídíme za Vás.

Máte zájem o více informací o naších službách nebo o dotacích obecně? Obraťte se na nás telefonicky na čísle +420 777 322 837 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, budeme Vás obratem kontaktovat.

Výše Vaší dotace?

Chcete vědět, kolik Vám dotace ušetří peněz? Využijte naší online kalkulačku, za pár minut zjistíte, kolik skutečně zaplatíte za nový kotel.

Kalkulačka

Infolinka

Máte zájem o dotaci? Nebo si chcete zjistit další informace, které jste na webu nenašli? Kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme všechny dotazy.

777 322 837
© 2014 - 2023 KotlikoveDotace.eu | Login