Potřebujete poradit?
777 322 837
(Po-Pá: 8:00 - 16:00)

Dotace na výměnu kotlů

Co nabízíme?

Vážení zákazníci a přátelé,

v letošním roce, stejně jako v minulém, probíhá další kolo kotlíkových dotací. Rozdíl oproti minulým rokům je nyní v tom, že probíhají ve všech krajích České republiky. Začínáme shromažďovat seznam potenciálních žadatelů o výměnu kotle na tuhá paliva za nový automatický. Naše firma je autorizovaným servisním centrem a montážní firmou společnosti Benekov, která na českém trhu dokázala jako první vyrobit a certifikovat automatický kotel na uhlí do páté emisní třídy, splňující ekodesign. Díky této certifikaci získáte na nový automatický kotel až 127 500 Kč, což ve většině případů představuje více jak 3/4 celkových nákladů za novou kotelnu.

Je to jednoduché a bez jakýkoliv háčků. Můžeme rovněž poskytnout několik desítek kontaktů na zákazníky z minulého roku ve Vašem okolí (viz. reference).

Montujeme převážně kotle Benekov řady C, kde se cena kotelny pohybuje většinou v rozmezí 100-150 tisíc Kč, což znamená celkový náklad pouze 20-37,5 tisíc Kč z Vaší kapsy. Jedná se o moderní, elektronicky - ekvitermně regulované kotelny, které jsou ovládány zcela automaticky dle venkovní teploty a teploty v objektu (více informací při osobní konzultaci).

Tento dotační program je pouze na výměnu starých kotlů za nové!

Jsme tu pro vás, abychom Vám pomohli celý proces čerpání dotace ulehčit a celou žádost zadministrovali za Vás. Pokud administraci žádosti zpracováváme za zákazníka, zajistíme vše potřebné pro zdárné čerpání dotace. Jelikož se zpracováním žádosti a zajištěním podkladů jsou spojené náklady, požadujeme zálohu na montáž ve výši 4000+15% DPH, která se po uskutečnění realizace montáže odčítá od koncové ceny. Tato částka slouží pouze jako jistina, vyřízení dotace je tak zcela zdarma.

Cenovou kalkulaci na novou kotelnu dostanete předem po osobní návštěvě a konzultaci. Sepíšeme smlouvu, vyplníme formulář, podepíšete dokumenty a my vše vyřídíme za Vás.

Předběžnu cenu si můžete spočítat v naší online kalkulačce.

Máte zájem o více informací o naších službách nebo o kotlíkových dotacích obecně? Obraťte se na nás telefonicky na čísle +420 777 322 837 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, budeme Vás obratem kontaktovat.

Výše Vaší dotace?

Chcete vědět, kolik Vám dotace ušetří peněz? Využijte naší online kalkulačku, za pár minut zjistíte, kolik skutečně zaplatíte za nový kotel.

Kalkulačka

Infolinka

Máte zájem o dotaci? Nebo si chcete zjistit další informace, které jste na webu nenašli? Kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme všechny dotazy.

777 322 837
© 2014 - 2023 KotlikoveDotace.eu | Login